Strona główna >> O nas

Firma Medus z siedzibą główną w Ząbkowicach Śląskich istnieje na rynku od ponad 20 lat, ciesząc się rosnącym zaufaniem i dynamicznym rozwojem. Działamy prężnie na terenie całego kraju, jak i poza Jego granicami.

Nasze salony znajdujące się w Ząbkowicach Śląskich, Wrocławiu, Strzelinie oraz Głogówku mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację wyrobów ortopedycznych i środków pomocnicznych.  Pomagamy pacjentom przy wnioskach o dofinansowanie z PFRON, MOPS i PCPR.

Przy naszym salonie w Strzelinie znajduje się profesjonalnie wyposażony magazyn produktów.  Prowadzimy serwis, naprawę uszkodzonych sprzętów oraz spedycję.

Firma Medus jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem niemieckiej firmy Burmeier na terenie Polski i Ukrainy. Posiadamy również autoryzację sprzedaży kilkunastu polskich jak i zagranicznych firm m.in. B+B, Meyra, MDH, Aquatec.

Zajmujemy się komplekowym wyposażaniem placówek medycznych, domów opieki, ZOL-i,  itp.

Prowadzimy doradztwo dla pacjentów indywidualnych w sprawie likwidacji barier architektonicznych, technicznych, komunikowaniu się, itp.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzania naszych placówek, gdzie wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkiej pomocy.

 

 

 

 

Nasze motto:

Bezpieczeństwo i Komfort Pacjenta!